FEELING THE HEAT EVEN WHEN THE SUN GOES DOWN
Sukienki to moja letnia podstawa. Są najbardziej komfortowe podczas upałów, najlepiej też wyglądają - dużo lepiej niż kuse szorty i top na ramiączkach, które są typowym letnim mundurkiem 90% Polek. Ich dużą zaletą jest też to, że zajmują mało miejsca w wakacyjnej walizce! Tym sposobem na siedmiodniowy wypad można zabrać ze sobą nawet czternaście i codziennie mieć inną na dzień i na wieczór ;) 
Ja aż tyle sukienek ze sobą nie biorę, wybieram za to takie, których charakter mogę zmienić za pomocą dodatków. Najłatwiejszą do zmian jest mała czarna, np. ta z dzisiejszego posta. Bardzo klasyczny i kobiecy krój, materiał, który nadaje się zarówno podczas upalnych dni, jak i gorących nocy. Na zdjęciach widzicie akurat dzienną wersję tej sukienki. Znaczy moją wizje dziennej wersji sukienki - wiem, że dla niektórych nie jest to strój casualowy, tylko już wieczorowy ;) Zamiast butów na obcasie - skórzane klapki Karl Lagerfeld. Zamiast eleganckiej fryzury - kapelusz z dużym rondem. A malutką kopertówkę zastępuje trochę większa i wykonana z... drewna! Tak, dobrze czytacie. Jest to torebka - puzderko, o sztywnym fasonie, w całości wykonana z drewna. Może nam towarzyszyć na większe wyjścia, ale świetnie sprawdza się też na co dzień. Jest bardzo pojemna, lekka i naprawdę przyciąga wzrok. Projektantem tych niezwykle oryginalnych torebek jest polska marka ZISOU. To super wiadomość, że mamy tak unikatowy produkt na polskim rynku. Lubię takie nowości, lubię dodatki, które zaskakują. Dodatki, które są duszą całej stylizacji. A tym jest właśnie ta torebka. Bez niej byłoby zbyt czarno, za mało wakacyjnie, zbyt poważnie. Z nią natomiast dla mnie jest idealnie!
Zwróćcie też uwagę, jak drewno pięknie komponuje się ze złotą biżuterią PANDORA z kolekcji Shine! Brąz i złoto zostały dla siebie stworzone. Drewno i złoto również.sukienka / dress - Zara