DOMINIKANA #2 - SUKIENKA BY MULIER MULIERNajprostsze rozwiązania są często tymi najlepszymi. Kobiety, gdy wybierają się na jakąś większą uroczystość, czy to wesele, Sylwester, czy bal karnawałowy, zawsze chcą zachwycać. Być najpiękniejszą na sali, odbijać światło niczym diament, łamać serca mężów koleżanek (sarkazm). I wtedy ponosi je fantazja. Jak czasem spojrzę na "kreacje" niektórych Pań, to zastanawiam się, gdzie one je kupiły. Naprawdę, jestem w szoku, że takie "cuda" są jeszcze produkowane i jak widać z powodzeniem sprzedawane. 

Nie potrzeba falban, krzykliwych kolorów, satyny, tiulu, loczków, brylancików i innych tego typu ozdobników, żeby błyszczeć. Sukienka zwracająca uwagę, misterny makijaż, fryzura przypominająca konstrukcję i jeszcze biżuteria, to dużo za dużo. Jedyne, czego potrzebujecie, by wyglądać pięknie, to dobrze dobrana sukienka, która przyciągnie wzrok za pomocą jednego elementu. 

Same zobaczcie - mam na sobie sukienkę polskiej marki Mulier Mulier, uszytą na miarę, spersonalizowaną pode mnie (projektantka proponowała mi, by była długości mini, ale ja rzadko noszę mini, więc bez problemu uszyto mi midi). Sukienkę i nic więcej. Nawet butów nie mam, bo zdjęcia robione były na plaży. Jedyny dodatkowy ozdobnik to czerwona szminka, którą zawsze mam na ustach. Włosy w artystycznym nieładzie. I prezentuję się naprawdę dobrze. Nie boję się tego napisać, bo jeśli uważam, że wyglądam dobrze, to nie udaję, że jest inaczej. Nie umniejszajmy sobie, zarówno jeśli chodzi o naszą prezencję, jak i intelekt. 

Jeśli rzeczywiście chcecie wywołać zachwyt, a nie wzbudzić politowanie, to postawcie na ciekawą, spersonalizowaną lub produkowaną w niewielkiej ilości kreację. Kupcie ją w miejscu, gdzie projektant lub sprzedawczyni fachowo Wam doradzi - tak jak w Mulier Mulier. Wykonaną z dobrych materiałów, z ogromną starannością. Pomyślicie, że przecież taka usługa jest droga. Uwierzcie mi, że to, co zaoszczędzicie na fryzjerze i makijażystce + koszt przeciętnej sukienki z sieciówki, będzie wystarczające. 

Przesłanie na tegorocznego Sylwestra, karnawał i zbliżające się w 2019 roku większe wydarzenia jest proste - jakość ponad ilość. A także NIE dla misternych fryzur i makijaży.