SIŁA DODATKU - ZEGAREK OBAKU DENMARK
Od jakiegoś czasu dodatki w postaci biżuterii, ozdób do włosów, czy zegarków przeżywają odrodzenie - na Instagramie wręcz roi się od zdjęć upstrzonych dodatkami. A to biżuteria z muszelkami lub z perłami, wielkie opaski, mnóstwo pozłacanych pierścionków, kaskadowo noszone naszyjniki. I to wszystko niekoniecznie oddzielnie, bo często widywane też jest razem!

Szczerze? Zupełnie nie jara mnie wizja obwieszenia się biżuterią ze metali nieszlachetnych, ze sztucznymi perłami i wizerunkiem Matki Boskiej na medaliku. Jak medalik ze Świętą, to noszony z wiarą i pokorą, a nie zakładany do wyuzdanego koronkowego stanika, by ładnie wyglądał na zdjęciu. Jak perły to prawdziwe, jak metal to szlachetny. A jak zegarek, to dobry! 

Jeśli macie dobry jakościowo, piękny i wyszukany dodatek, to on w pojedynkę zrobi większe wrażenie niż warstwy "ozdobnego" aluminium. Jakość ponad ilość, zawsze. Oczywiście mogą być sznury prawdziwych pereł, mnóstwo pierścionków z prawdziwego złota, czy srebra, wielkie kolczyki z kamieni i metali szlachetnych. W jakościowej wersji ilość może być fajna - o czym już niedługo napiszę i pokażę więcej. 

Dziś skupiamy się jednak na jednej ozdobie w postaci zegarka marki Obaku Denmark. Już w tamtym roku pokazywałam Wam stylizację ze srebrnym modelem Obaku, a teraz czas (dosłownie i w przenośni!) na delikatny zegarek Obaku Denmark z okrągłą kopertą na bransolecie, wykonany w szarości połączonej z różowym złotem. Skąd ten wybór? Jak zawsze przyciągnęła mnie unikalność - nie widziałam wcześniej takiego połączenia kolorystycznego w zegarku, pomyślałam, że to świetna opcja na wiosnę , ciekawa propozycja do bieli, czerwieni, żółci, pastelowego różu - zamiast wszechobecnego złota. Nie oznacza to, że mówię nie złotym dodatkom, po prostu lubię urozmaicenie.

Zauważcie, że pomimo kompletu w zwierzęcy print zestawionego z torebką ze wzorem, ten drobny zegarek Obaku Denmark wciąż najbardziej przykuwa wzrok. I taką siłę jednego jakościowego dodatku miałam na myśli!
komplet / suit - Zara
buty / shoes - Aldo
torebka / bag - Louis Vuitton
okulary / sunglasses - Marc Jacobs