LINEN & SILK
Len pomimo swoich wspaniałych właściwości (jest tkaniną naturalną, antyalergiczną, biodegradowalną, a jego produkcja nie szkodzi środowisku) nie kojarzy mi się zbyt dobrze. Zgadzam się, że jest to tkanina idealna na lato (pomijając gniecenie), bo jest przewiewna i lekka. Ale mam wrażenie, że 99% ubrań wykonywanych z lnu jest po prostu bezkształtna. Wręcz nie mogę patrzeć na te wszystkie sukienki o pudełkowym kroju, nieokreślonej długości, z dekoltem, który ani nie podkreśla sylwetki ani nie jest ozdobnikiem. Wory pokutne, do których kobiety noszą biżuterię z kolorowych paciorków (pozwólcie, że spuszczę zasłonę milczenia na tę "ozdobę") i Birkenstocki. Ach i torbę dzierganą na szydełku. Znacie ten typ, prawda?

Nie mogłam jednak po prostu olać odzieży z lnu i stwierdzić, że to nie dla mnie i tym samym raczej nie dla Was (bo skoro mnie czytacie, to znaczy, że mamy podobny gust). Ma za dużo zalet, by go tak po prostu skreślić, tylko dlatego, bo trudno znaleźć dobrze zaprojektowaną odzież. Podjęłam wyzwanie i znalazłam markę z lnianą odzieżą, która jest bardzo basicowa, co jest jest zaletą, bo możemy ją dopasować do własnego stylu. Mowa o Hippie Story, polskiej marce, która stawia na jakość i prostotę, pamiętając o podkreślaniu kobiecej sylwetki.
Bluzki z pięknym dekoltem na plecach, ołówkowe spódnice, szorty podkreślające talię. To są ubrania, jakich potrzeba kobiecie! I Hippie Story je nam oferuje. W 100% naturalnej, bezpiecznej i jakościowej formie. A teraz w świetnej cenie, bo wszystkie produkty są 40% tańsze! Spódnica, którą widzicie na zdjęciach jest teraz za ok. 170 zł. W sieciówce w tej cenie dostaniecie co najwyżej wykonywany masowo produkt z poliestru. 

Stylizacją chciałam pokazać jak elegancki, kobiecy i ciekawy może być len. Len to nie tylko biele, beże i szarości. To także piękne głębokie czernie, a w Hippie Story nasycony błękit, czy ten piękny brudny róż. Wybrałam go, bo lubię połączenie brudnego różu z butelkową zielenią i soczystą czerwienią i ono najlepiej pokazuje uniwersalność i możliwości lnu. 
top - Zara
torebka / bag - Gucci
buty / shoes - Zara
okulary / sunglasses - Ray Ban