MODA = SZTUKAJesienią i zimą, gdy pogoda nie rozpieszcza, ciśnienie usypia, a słońce praktycznie w ogóle nie wychodzi, wybieram "bezpieczne" i szybkie stylizacje. W moim słowniku nie równa się to nudzie, więc pomimo małej ilości elementów i podstawowych wyborów - np. tak jak dziś: marynarka + t-shirt + jeansy - jest wciąż ciekawie i po mojemu. Zasada jest prosta - jeśli stawiam na basic pod względem kroju, to staram się, by wyróżniał się wzorem, czy kolorem. Marynarka oversize, to "must have" już od kilku sezonów. Widzimy je wszędzie, stały się nadwornym "elementem high fashion" w szafach Polek. Dla mnie ich wszędobylstwo to taki bezpieczny ukłon kobiet w stronę światowej mody. Widzę w tym przekaz: "niby jestem trendy, bo mam za dużą marynarkę, ale kupię szarą i zestawię z jeansowymi rurkami, żeby nie wyjść na dziwadło". Ja natomiast nie chcę wyjść na ofiarę polskiej mody ulicznej, więc kupuję marynarkę w ornamenty i zestawiam z białymi kozakami i białymi mum jeansami. 

Wiem, że w sieciówkach nie uświadczycie takiej nietuzinkowości, więc przychodzę z gotowym rozwiązaniem - marynarka jest projektem polskiej marki Kamy Made In Krakow, która przoduje w tworzeniu basicowej odzieży wyróżniającej się printami. Printami, których nie znajdziecie nigdzie indziej, ponieważ są to autorskie wzory malarskie przenoszone na wysokiej jakości naturalne tkaniny za pomocą druku cyfrowego. Projekty Kamy Made In Krakow to dosłownie dzieła sztuki! Świetnie, że mamy w Polsce tak pomysłowych twórców, którzy tworzą nowe nurty i odkrywają dla nas nowatorskie rozwiązania. Dla mnie moda jest przede wszystkim sztuką i zawsze cieszy mnie, gdy znajduję osoby, które też tak uważają i mają odwagę przedstawiać modę właśnie w formie dzieła nie tylko użytkowego, ale też wzbudzającego emocje, cieszącego oko. 

Po raz kolejny zachęcam Was do interpretacji "wielkich trendów" na swój sposób oraz poszukiwania rozwiązań idealnych dla Was. Nie sztuką jest założyć marynarkę, którą noszą wszyscy. Sztuką jest znaleźć najlepszą jej wersję, która podkreśli Waszą indywidualność.


spodnie / jeans - Zara
t-shirt - H&M
torebka / purse - Versace